Práve hráme

ROBO OPATOVSKÝ – NEVERNÁ (lyrics)

15/09/2013

Robo Opatovský má nový single


Do repertoáru Roba Opatovského pribudla nová pesnička. Pomalá balada, ktorú napísal, dostala názov Neverná, text k nej paradoxne napísala žena – Oľga Záblacká.

Robo spolupracuje s mnohými textármi, prvýkrát však oslovil textárku a zdá sa, že to bol dobrý krok. „Pre mňa je znakom dobrého textu, ak mi pri ňom naskočia zimomriavky a pocítil som ich, aj keď som si prvýkrát zaspieval text k pesničke Neverná,“ potvrdil.

Tému Oľge navrhol Robo, paradoxne práve v čase, keď mu jeho manželka oznámila, že budú mať prvé dieťa. Rým ‘keď neverná je žena, tak je zaľúbená‘ mu práve vtedy nešiel z hlavy. „Chlap jednoducho oveľa ťažšie znáša prehru, keď sa dozvie, že jeho partnerka mu bola neverná.“

S výslednou podobou pesničky je spokojná aj Ola Záblacká. „Vedieť sa vcítiť do duše interpreta, vyjadrovať sa slovami, ktoré sú mu blízke, je pre mňa na písaní to najzaujímavejšie. A ak sa do textu okamžite zamiluje a má pocit, že ho napísal sám, spolupráca mala zmysel.“

Nová skladba Neverná je avízom na pripravovaný album Roba Opatovského, ktorý plánuje vydať vo februári budúceho roku. Nové popové piesne nahráva so svojou stabilnou skupinou Tomáš Gajlík (klávesy), Juraj Gregorík (basa), Štefan Bugala (bicie), Michal Bugala (gitara), na albume však nebudú chýbať ani bonusové skladby a remixy. S najväčšou pravdepodobnosťou sa medzi skladbami bude nachádzať ešte minimálne jedna, ku ktorej text napíše Oľga Záblacká.

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres