Práve hráme

06/03/2018

VIDEO: Okamžite odobrať vodičák! V tuneli sa otočil do protismeru a namieril si to proti autám idúcim na diaľnici


Národná diaľničná spoločnosť zverejnila na svojom facebookovom profile šokujúce video, z ktorého mrazí. Neznámy vodič pravdepodobne minul výjazd z diaľnice, a tak sa v najbližšom diaľničnom tuneli rozhodol vrátiť pár kilometrov naspäť.

Bizarné príbehy v tuneli IV.

V TUNELI JE PRÍSNY ZÁKAZ CÚVAŤ A OTÁČAŤ SA. Ak zabrzdíte v tuneli, je to ešte horšie ako na diaľnici. Nasledujúce auto sa nemá kam uhnúť a ak nestihne zabrzdiť, napáli to do vás, z čoho môže vzniknúť reťazová nehoda. A keďže je tunel uzavretý priestor, hrozia tu oveľa väčšie riziká vzniku požiaru. Ani snáď nemusíme pripomínať, že otáčať sa v tuneli a strihnúť si to do protismeru je smrteľne nebezpečné. Nielen pre vás, ale aj oproti idúce autá. Pozrite si nezodpovednú a život ohrozujúcu jazdu šoféra v tuneli, ktorá našťastie dopadla bez nehody.

Posted by Národná diaľničná spoločnosť on Wednesday, February 28, 2018

Je zarážajúce, že spolujazdkyni neprišlo správanie vodiča čudné a na záberoch je vidieť, ako si spokojne užíva jazdu, ktorá mohla skončiť tragédiou. Pri bližšom pohľade na zadnú časť si môžete všimnúť, že spôsob zápisu pripomína české evidenčné značky. Každopádne dúfame, že sa polícii podarí nájsť človeka, ktorý takto ohrozoval životy ostatných na diaľnici.

V tuneli je prísny zákaz cúvať a otáčať sa

Čo robiť, ak stretnete vozidlo v tuneli v protismere?

Kvôli ľadu na aute môžete prísť o život

Selfíčka v tuneli môžu stáť život


Viac zaujímavých článkov pre náročných motoristov nájdete na autoviny.sk

Nadácia Rádia Expres