Práve hráme

28/02/2018

Slovenka Drahomíra Mandíková nastavila firemnú kultúru v pivovaroch Česka a Slovenska


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Drahomíra Mandíková, manažérka v pivovare

Drahomíra Mandíková pochádza z Bratislavy. Vyštudovala strednú ekonomickú školu a začala pracovať v banke. Chcela byť právnička, nakoniec si vybrala sociálnu prácu a sústredila sa na sociálnu prácu v podnikoch. Momentálne žije v Prahe, kde pracuje ako riaditeľka firemných vzťahov a komunikácie vo veľkej pivovarníckej spoločnosti, do ktorej patria slovenské a české pivá.

Má na starosti firemnú komunikáciu v celej Európe a vzťahy s verejnosťou. Vybudovala tím ľudí, ktorý sa staral o komunikáciu, firemné vzťahy, reputáciu a firemnú zodpovednosť, dokonca založila aj asociáciu filantropov, aby sa viac hovorilo o firemnej  zodpovednosti. Istý čas pracovala aj v Indii, kde riešila podmienky ďalšieho rozvoja biznisu ich firmy v tejto krajine. Vlani Drahomíru nominovali na TOP Ženu roka v Česku. Ozaj, na začiatku pivo vôbec nepila, teraz ho miluje.

Pivo. 🍺 Chlapi ho milujú. 😍 Niektoré ženy tiež. Ja ho ale nepijem.😬🤷‍♀️ Nepila ho ani Slovenka, ktorú Vám zajtra ráno po…

Posted by Oli Džupinková on Tuesday, February 27, 2018

Foto: Archív Drahomíra Mandíková

#olidzupi

Nadácia Rádia Expres