Práve hráme

26/02/2018

Červená Volavka – Vyhraj filmový balíček!


Pripravená zvádzať, manipulovať, zabíjať…
Od 1. marca je v slovenských kinách mrazivý thriller nakrúcaný aj na Slovensku s názvom Červená volavka.

Súťažili sme o filmový balíček, ktorý obsahuje dáždnik, slúchadlá a športovú tašku. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia – Peter Šifalovič, Martina GabániováDušan Vančo. Gratulujeme!


O filme:

Dominika Jegorovová má veľa tvárí. Je milujúcou dcérou, primabalerínou, ktorú doviedla jej dravosť až na absolútnu hranicu síl. Majsterku v zvádzaní a manipulácii. A najmä špičkovo vycvičenú agentku ruských tajných služieb.

Baletky, ktoré musia predčasne ukončiť svoju kariéru, to nemajú jednoduché. Celý svoj život venovali len tancu a ich príprava na skutočný život nie je dokonalá. Až na maximálnu sebekázeň a vôľu dohnanú až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) žije v Rusku a so svojou matkou čelí bezútešnej a neistej budúcnosti. Vďaka tomu sa stáva ľahkou korisťou v ruských tajných spravodajských službách a dostáva sa do ich kurzu, v ktorom sa školia „volavky“. Tu prebieha tvrdý výcvik, ktorého cieľom je naučiť svoje „žiačky“, aby v roli profesionálnych zvodkýň využili svoje telo a myseľ ako dokonalé zbrane.

Po ukončení zvráteného a sadistického tréningu je Dominika ako najnebezpečnejšia volavka nasadená na Nathaniela Nasha (Joel Edgerton), dôstojníka CIA, ktorý riadi jedného z najdôležitejších špiónov v Rusku. Dominika s Nathanielom vedú súboj plný vášne, špionských trikov a nedôvery. Dokáže ju Nathaniel presvedčiť, že je jediný človek, ktorému môže veriť?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres