Práve hráme

01/02/2018

Päťdesiat odtieňov slobody – poď s nami do kina!


Nenechajte si ujsť vyvrcholenie! Fenomén Päťdesiat odtieňov vstupuje do tretej, záverečnej fázy. Finále tejto úspešnej trilógie s názvom Päťdesiat odtieňov slobody si v slovenských kinách vychutnáte už od 8. februára.

V rannej show Hemendex ste súťažili o 2 lístky do kina a knižnú trilógiu Päťdesiat odtieňov.

Vypočujte si happy endy 5 výhercov:

Zároveň sme na našom webe súťažili aj o zapožičanie svadobných šiat a obleku zo svadobného salóna Nicole. Zo všetkých správnych odpovedí bola vyžrebovaná jedna výherkyňa – Nikol Kajčíková. Gratulujeme!

Svadobný salón Nicole ako prémium dealer exkluzívnej španielskej značky Pronovias ponúka najnovšiu kolekciu svadobných a spoločenských šiat na rok 2018. Samozrejmosťou je ponuka novej kolekcie svadobných pánskych oblekov Wilvorst a Arnaiz Red. Neváhajte navštíviť Salón Nicole v Bratislave, Nitre a vo Zvolene a využite 27-ročné skúsenosti prestížneho svadobného salónu Nicole.


O filme:

Anastasia Steele a Christian Grey sa dobrovoľne zriekli svojej slobody a pred svadobnými svedkami povedali rozhodné „Áno“. Žiť šťastne až do smrti im ale dopriate nebude. Ak si myslíte, že vstupom do manželstva pre Anastasiu (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí všetka sranda, a že legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Vynaliezavosť a fantázie novomanželov nepoznajú medze, zvlášť keď ich vďaka Christianovmu rozprávkovému bohatstvu nemusí naozaj nič limitovať.

Ana sa však nechce stať manželkou uväznenou v zlatej klietke a je rozhodnutá pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo však Christianovi nie je po chuti. Rastúca emancipácia jeho ženy sa však čoskoro stane „bezpečnostným rizikom“, pretože z minulosti sa vynorí bývalý Anin kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek. Lenže Anastasia už dávno nie je tá rozklepaná študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov, a o žiadny z nich nechce prísť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres