Práve hráme

29/12/2017

Slovák Silvester Pullman pracuje v Malajzii ako konzultant a pomáha firmám dostať sa na ázijský trh


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Silvester Pullman, kouč a konzultant

Silvester Pullman pochádza zo Šamorína. Posledných 6 rokov žije v Kuala Lumpur, predtým žil aj v Španielsku či Spojených štátoch. Je trénerom pre top manažment, executive kouč a biznis konzultant pre európske firmy, ktoré chcú rozbehnúť biznis vo východnej Ázii alebo konkrétne v Malajzii. Študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave a 12 rokov pracoval pre slovenskú firmu, ktorá pôsobí na celom svete.

Teraz sa Silvester venuje konzultáciám, všetci jeho klienti sú stredne veľké firmy, majú zabehnutý biznis vo svojich regiónoch a chcú sa dostať na ázijský trh. Najviac vie pomôcť firmám v sektore služieb a IT spoločnostiam. Silvester zároveň trénuje budúcich manažérov. Pri tréningoch spolupracuje s mentorom, ktorý je v TOP 10 leadership guru na svete. Volá sa Arthur Carmazzi a skúmal, akým spôsobom mozog spracováva informácie.

Čo by to bol za koniec roka, keby sme si po vianočných špeciálnych rozhovoroch nedali ešte jeden záverečný! 😎😍 144-tý v…

Posted by Oli Džupinková on Wednesday, December 27, 2017

Foto: Archív Silvester Pullman

#olidzupi

Nadácia Rádia Expres