Práve hráme

19/12/2017

Najúspešnejšia slovenská kapela avizuje turné po amfiteátroch


Po sérii úspešných minuloročných koncertov IMT Smile hiSTORY, ktorými skupina IMT Smile oslávila svoje dvadsiate narodeniny, na budúci rok pripravujú ďalší veľký hudobný projekt „IMT SMILE Amfiteáter Tour“, počas ktorého sa vyberú do piatich slovenských miest.

Vlaňajšie koncerty IMT Smile hiSTORY, ktoré boli vypredané do posledného miesta, navštívilo vyše 30 000 divákov. Na pódiu sa predstavila pôvodná zostava IMT Smile s Katarínou Knechtovou, Petrom Bičom, Martinom Migašom, ale aj Mariánom Čekovským, Martinom Valihorom a mnohými ďalšími. Narodeninový program spestril aj umelecký súbor Lúčnica a hostí celým večerom sprevádzal Michal Hudák.

Obľúbená slovenská kapela aj tentokrát prichádza s veľmi ambicióznym projektom, ktorý odštartujú v polovici júna. Pre svojich fanúšikov si pripravili veľkolepú hudobnú show pod holým nebom, kde si budete môcť vychutnať tie najväčšie hity, ktoré vyšli aj na ich minuloročnom trojalbume hiSTORY  alebo tiež na dvojalbume hiSTORY LIVE, kde je zaznamenaná nezabudnuteľná atmosféra minuloročných koncertných vystúpení hiSTORY.

Počas série špeciálnych koncertov v rámci Amfiteáter tour sa IMT Smile predstavia v piatich mestách od východu na západ: v Prešove, vo Východnej, v Banskej Bystrici, Martine a Nitre, kde sa miestami diania stanú tie najväčšie slovenské amfiteátre. Tak, ako tomu bolo aj pri predchádzajúcich hudobných projektoch, i tentokrát sa môžete tešiť na špeciálnych hostí, spomedzi ktorých nemožno nespomenúť talentovaného folkloristu Štefana Šteca, známeho najmä z obľúbeného televízneho formátu Zem spieva alebo prešovskú hudobnú formáciu ElevenHill. Návštevníkov čaká neopakovateľná festivalová atmosféra, večer nabitý dobrou muzikou a množstvom výbornej zábavy, počas ktorého si môžu zaspievať, zatancovať a dokonalo si oddýchnuť.

„Je pre nás veľkým zážitkom hrať pri západe slnka v amfiteátroch plných usmiatych ľudí. Toto je pre nás skutočne ten pravý hudobný raj! Už sa nevieme dočkať,“ neskrýva svoje nadšenie líder kapely Ivan Tásler.

Ako ste si už pri IMT Smile a ich predošlých projektoch určite zvykli, veľkolepá koncertná show IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR bude, bezpochyby, hudobnou udalosťou roka a vy musíte byť pri tom. Nenechajte si ujsť festivalovú atmosféru počas veľkolepej koncertnej show pri západe slnka! Vychutnajte si nezabudnuteľný letný večer plný kvalitnej muziky, notoricky známych melódií, dobrej nálady a nekonečnej energie. Ak by ste si náhodou nevedeli rady s vianočným darčekom, vstupenkami na takúto výnimočnú hudobnú udalosť iste potešíte svojich kamarátov aj celú rodinu. Vstupenky sú v predaji v sieti ticketportal.sk TU alebo na webe: http://imtsmile.com/.

Koncerty v rámci IMT SMILE Amfiteáter Tour 2018

16.6. Amfiteáter Prešov
23.6. Amfiteáter Martin
30.6. Amfiteáter Banská Bystrica
7.7. Amfiteáter Východná
14.7. Amfiteáter Nitra

Kúpiť vstupenky
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

https://www.youtube.com/watch?v=srJdPIgiDJA

Mobilné aplikácie Rádia Expres