Práve hráme

I.M.T. Smile – S.O.S.

07/10/2013

I.M.T. Smile – S.O.S.


IMT Smile predstavili nový song a rovno aj klip k nemu. Pesnička sa volá S.O.S., objavíte v nej úryvok textu básne Tá láska od Jacquesa Préverta, ktorý odrecitovala herečka Zuzana Fialová. Vo videoklipe patrí táto záverečná romantická scéna Ivanovi Táslerovi a jeho manželke Aničke, ktorú špeciálne pre tieto zábery režisér taktiež obsadil do klipu. Autorom textu piesne S.O.S. je Vlado Krausz.

Klip prekvapuje svojou „ľudovosťou“ a nepochybne vyvolá nemalé emócie. Nakrúcalo sa zubereckom skanzene na Orave a naozaj to stojí za pozornosť.

Réžie a kamery sa ujal talentovaný Jaroslav „Jaris“ Vaľko, ktorý má na svedomí videoklipy takmer všetkých známych východoslovenských interpretov.

„Bola to naša prvá spolupráca s Jarisom. Na pľaci bola perfektná atmosféra, Lúčničiari nám požičali skvelé kostýmy, mali sme si z čoho vyberať. Vonku bola poriadna zima, predsa len sme boli v horách, vonku pršalo, ale to všetko podľa mňa dokonale dokreslilo atmosféru piesne,“ spomína na natáčanie líder IMT Smile Ivan Tásler a jedným dychom dopĺňa: „Tanečníci nás učili plieskať bičom, čo môžete vidieť aj vo videoklipe. Taktiež krásne tanečnice z Lúčnice v autentických krojoch.“

Nadácia Rádia Expres