Práve hráme

12/12/2017

Lenny Kravitz príde do Bratislavy!


Lenny Kravitz ohlasuje svoje letné európske turné na rok 2018! V rámci neho vystúpi 5. júna 2018 v bratislavskom NTC (Národné tenisové centrum). Lístky budú v predaji od piatku 15. decembra. Pre viac informácií navštívte www.vivien.sk a www.lennykravitz.com/tour/. V súvislosti s letným turné Kravitz avizuje aj vznik nových skladieb, ktoré plánuje vydať na jar budúceho roka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Lenny Kravitz je považovaný za vynikajúceho rockového muzikanta dnešnej doby. Je predstaviteľom prvotriednej hudby, štýlu, nezameniteľného žánru a rockovej klasiky jeho 20-ročnej kariéry. Skladateľ, producent a multiinštrumentalista balansujúci na rozhraní soulu, rocku a funku, ovplyvnený hudbou 60. a 70. rokov, je držiteľom štyroch ocenení Grammy®. Okrem toho je viacnásobným víťazom v kategórii „Najlepší rockový spevák“.

Z jeho desiatich štúdiových albumov sa predalo 38 miliónov kusov na celom svete. Tento všestranný umelec sa objavil aj v hereckej úlohe vo filmoch The Hunger Games a The Hunger Games: Catching Fire. Kravitz si zahral aj v kritikmi pozitívne ocenených snímkach Precious a The Butler.

Mobilné aplikácie Rádia Expres