Práve hráme

12/12/2017

Lenny Kravitz príde do Bratislavy!


Lenny Kravitz ohlasuje svoje letné európske turné na rok 2018! V rámci neho vystúpi 5. júna 2018 v bratislavskom NTC (Národné tenisové centrum). Lístky budú v predaji od piatku 15. decembra. Pre viac informácií navštívte www.vivien.sk a www.lennykravitz.com/tour/. V súvislosti s letným turné Kravitz avizuje aj vznik nových skladieb, ktoré plánuje vydať na jar budúceho roka.

Lenny Kravitz – Fly Away

Just announced: a 2018 Summer European tour! Stops on the “Raise Vibration Tour 2018” include: 31 May 2018 – Munich,…

Posted by Lenny Kravitz on Monday, December 11, 2017

Lenny Kravitz je považovaný za vynikajúceho rockového muzikanta dnešnej doby. Je predstaviteľom prvotriednej hudby, štýlu, nezameniteľného žánru a rockovej klasiky jeho 20-ročnej kariéry. Skladateľ, producent a multiinštrumentalista balansujúci na rozhraní soulu, rocku a funku, ovplyvnený hudbou 60. a 70. rokov, je držiteľom štyroch ocenení Grammy®. Okrem toho je viacnásobným víťazom v kategórii „Najlepší rockový spevák“.

Z jeho desiatich štúdiových albumov sa predalo 38 miliónov kusov na celom svete. Tento všestranný umelec sa objavil aj v hereckej úlohe vo filmoch The Hunger Games a The Hunger Games: Catching Fire. Kravitz si zahral aj v kritikmi pozitívne ocenených snímkach Precious a The Butler.

Nadácia Rádia Expres