Práve hráme

AMO – FEMME FATALE feat. Juraj Benetin HD (Official Video)

15/10/2013

AMO – Femme Fatale


Program víkendového bratislavského koncertu AMO a ich kamarátov zavŕšila premiéra nového videoklipu Femme Fatale, ktorú si zahrala krásna Táňa Pauhofová.

„Táňa je veľmi fajn a natáčanie prebiehalo veľmi easy, v kľude. Ceníme si, že je v našom klipe. Že dík, sestra!“ poďakovali chalani krásnej herečke, ktorá dokonale stvárnila ich predstavu osudovej ženy.

„Predstava chlapcov z AMO o femme fatale ako o žene, ktorá je matkou a partnerkou, sa mi páčila tak veľmi, že som sa rozhodla týmto klipom vzdať hold ich partnerkám a všetkým mladým maminám a ľúbeným ženám. Chlapci vedia, o čom hovoria, o to viac mi to imponuje a vzdávam rešpekt,“ dodala Táňa na margo svojho najnovšieho hereckého počinu.

Režisérsku taktovku AMO nie poprvý raz zverilo do rúk Braňa Vinczeho. „Spolupráca s Braňom Vinczem je pre nás rutina, ktorú si radi doprajeme pri každom albume, keď nechceme nechať nič náhode, a chceme kvalitný vizuál a profi prácu včas a dobre. Natočiť klip s Táňou je, samozrejme pre režiséra výzva, a bolo to vidno aj na Braňovi, ktorý nezaváhal. Že dík, otec!“:).

V pesničke sa spolu s AMO predstavuje spevák Juraj Benetin z kapely Korben Dallas.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres