Práve hráme

27/11/2017

Rozprávkar – Vyhraj knihu D. Budzaka!


Rozprávky sú krásne, tajomné, ale aj hrôzostrašné a plné násilia a zloby…

Román Rozprávkar je tretia kniha autora D. Budzaka z krimi edície Sine Metu. Autor v nej rozvíja príbeh, pri ktorom stratíte istotu, či čítate pravdivé správy v novinách, alebo dokonca záznam svojich vlastných pocitov o vzbure, ktorú by ste radi zažili a stali sa súčasťou deja.

Súťažili sme o 5 kníh Rozprávkar, zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní výhercovia – Eva Šilhárová, Tomáš Kamenár, Žaneta Lukáčová, Libor ZlámalFrantišek Vall. Gratulujeme!


O knihe:

Rozprávky sú krásne, tajomné, ale aj hrôzostrašné a plné násilia a zloby. Každá z nich je triler, ktorý sa tiahne z minulosti až do súčasnosti. Rozprávkar je takmer mystická tajomná bytosť, ktorá sa v nečakaných chvíľach zjavuje na viacerých miestach – na ostrovoch v Indickom oceáne, ale aj v Alpách, alebo na slovenskej Orave, aby skôr, ako nastolí svoj vlastný poriadok, položila svojej obeti otázku: Máš rád rozprávky?

Spoločenstvo štyroch – novinára Nika, jeho rakúskeho priateľa, policajta Svena, múdreho Profesora psychológie a čudáckeho burzového makléra Roba nedokáže rozdeliť nič. Ani kóma, väzenie, dokonca ani smrť. Štvorica mužov doplnená charizmatickou Tinou a láskavou Zuzanou, čelí zlobe, svojvôli a násiliu, o ktorom je ťažké povedať, či nie je len iným obrazom našej súčasnosti.

Román, pri ktorom stratíte istotu či čítate pravdivé správy v novinách, alebo dokonca záznam svojich vlastných pocitov o vzbure, ktorú by ste radi zažili a stali sa súčasťou deja.

A keď dočítate, zistíte, že po celý čas ste súčasťou deja boli. Pretože pravda je až neskutočný triler!

Rozprávkar je časťou voľnej trilógie Sine Metu – bez strachu.

Nadácia Dobrý skutok