Práve hráme

11/10/2017

VeronikaS a jej krásne vyznanie lásky v novinke Lietam


Už je to takmer rok, od kedy mladá a talentovaná speváčka Veronika Strapková, vystupujúca pod umeleckým menom VeronikaS , vydala svoj debutový album „Puzzle“. Ten obsahuje až 17 piesní, ku ktorým už mladá umelkyňa stihla natočiť niekoľko naozaj pekných vizuálov.

Dnes však konečne uzrel svetlo sveta videoklip k piesni „Lietam“, ktorú kritici hodnotili ako najkrajšiu skladbu celého albumu. VeronikaS má k tejto skladbe, ktorú vďaka videoklipu predstavuje ako svoj ďalší singel, naozaj špeciálny vzťah. Pozri si krásny a emotívny klip talentovanej speváčky:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Speváčka túto pieseň totiž napísala pre svoju dlhoročnú lásku,partnera Filipa a ako sama tvrdí, je to pre ňu veľmi osobné a dlho zvažovala či túto pieseň vôbec naspievať.

„Áno, je to pravda. Ja som celkom poverčivá a mám pocit, že ak niečo poviem s veľkým nadšením, že o to potom môžem vzápätí prísť. Preto som sa tak bála úplne odhaliť svoje najintímenjšie emócie. Filip je pre mňa skutočne darom, ktorý som od života dostala a nechcela som to nejak zakríknuť. Nevedela som sa zbaviť pocitu…čo ak?! Napokon som si však uvedomila, že moji fanúšikovia si zaslúžia všetky moje radosti, či smútky, ktoré prežívam. O to viac cítim, že sa vedia s mojou tvorbou viac stotožniť a sú mi bližšie. Že chcú počuť aj túto časť zo mňa. Časť ktorá miluje a túži byť milovaná.“  vyznáva sa z pocitov VeronikaS.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Sleduj Veroniku na sociálnych sieťach:

facebook.com/veronikastrapkovaslovakia
instagram.com/veronikastrapkova/

Mobilné aplikácie Rádia Expres