Práve hráme

28/09/2017

Škótska diva Emeli Sandé prichádza s novým singlom Starlight


Úspešná škótska R&B speváčka, textárka a skladateľka Emeli Sandé prichádza s novým singlom Starlight, ktorý je prvou lastovičkou chystaného EP Kingdom Coming, ktoré vyjde 3. novembra.

„Odstup človeku pomôže ujasniť si, čo je dôležité. Túto pieseň som urobila z čistej lásky a radosti, ktoré mi toto zistenie prinieslo. Dúfam, že sa pri jej počúvaní budú ľudia cítiť spokojne, povznesene a slobodne,“ komentuje singel speváčka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Multiinštrumentalistka s hutným a výrazným hlasom začínala ako pesničkárka britskej urban scény. Neskôr urobila dieru do sveta ako vysoko oceňovaná textárka a skladateľka piesní pre hviezdy hudobného priemyslu, ako sú Alicia KeysRihanna alebo Katy Perry. Následne vydala debutový sólový album Our Version of Events, ktorý sa stal najpredávanejšou doskou roku 2012. Druhý album Long Live the Angels nasledoval úspech, a stal sa najpredávanejším britským ženským počinom za rok 2016. Čo do ocenení pozbierala Sandé štyri BRIT Awards a stala sa členkou Rádu britského impéria za prínos hudbe. Je autorkou hitov Read All About It, Next To Me a Beneath Your Beautiful.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Dobrý skutok