Práve hráme

13/09/2017

Slovenka Lucia Labuzíková učila šarm MISS Universe Veľkej Británie aj saudskú princeznú


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Lucia Labuzíková, učiteľka šarmu a spoločenskej etikety

Lucia Labuzíková sa narodila na východnom Slovensku a vyrastala v Slovenskom raji. Už 5 rokov žije v Londýne, kde sídli jej škola šarmu Labuzik Institute. Mimo Slovenska však žije 13 rokov. Študovala medzinárodné vzťahy v Banskej Bystrici a v Barcelone, vo Švajčiarsku študovala spoločenskú etiketu a v Londýne neurolingvistické vedy. A zatiaľ, čo mnohí z nás vo veku 21 rokov ani nevedeli, čo chcú v živote robiť, Lucia  v tom mala jasno – rozhodla sa vybudovať školu pre ženy. Učí podnikateľky, političky, umelkyne, herečky alebo aj mamičky na plný úväzok a mladé slečny z celého sveta.

Lucia o menách svojich klientov nehovorí, pretože niektorí vraj nechcú, aby okolie či verejnosť vedeli, že sa v tejto oblasti vzdelávajú, lebo sa očakáva, že už to vedia. Učila však MISS Universe Veľkej Británie alebo aj princeznú zo Saudskej Arábie. Lucia sa mi priznala, že už bola aj v Buckinghamskom paláci, ale nepovedala za kým. Naznačila ale, že by bolo skvelé, keby mohla učiť malú princeznú Charlotte.

Slovenka Lucia Labuzíková učí etiketu spoločenského správania, etiketu partnerských vzťahov či vzťahu samých k sebe alebo biznis etiketu.

https://www.facebook.com/olidzupinkova/photos/a.1536809009882905.1073741828.1523667111197095/1990057607891374/?type=3

Foto: profil – Roger Alarcon, Hotel Cafe Royal London, archív Lucia Labuzíková
www.labuzik.com

#olidzupi

Nadácia Dobrý skutok