Práve hráme

Dominika Mirgova & Suvereno – MUSIM MAT NADEJ (Official video)

23/10/2013

Musím mať nádej


Napriek tomu, že skladbe Musím mať nádej prepožičali hlas, Dominika Mirgová ani Suvereno si vo videoklipe nezahrali. Šancu zažiariť nechali malým bojovníkom – deťom, rodičom aj personálu (lekári, sestry, psychológovia a pedagógovia) z detského transplantačného oddelenia a z kliniky detskej hematológie a onkológie z bratislavských Kramárov.

„Bola som ich pozrieť pár dní po nakrúcaní. Boli úžasní, počula som len samé chvály na budúcich hercov a herečky. Veľmi sa teším, že som mohla byť súčasťou takéhoto projektu spoločne so Suverenom, s ktorým už máme viacero spoločných pesničiek, ale obaja sme sa zhodli, že táto je úplne najlepšia,“ prezradila Dominika Mirgová.

Nadšenie netají ani Štefan Bernát z Nadácie Kvapky nádeje: „Sme naozaj nadšení, že Dominika a Suvereno prejavili ochotu a snahu pomôcť a bez nároku na odmenu nahrali túto benefičnú skladbu. Obrovská vďaka patrí Mirovi Jarošovi, ktorý projekt vymyslel, zrealizoval a dlhodobo podporuje naše charitatívne aktivity. Kúpou tejto skladby možno prispieť na pomoc detskej onkológii na Slovensku. V mene detských onkologických pacientov Vám zo srdca ĎAKUJEME !!!!

„Keď som videl podobné video nakrútené niekde v USA na pesničku Stronger inšpirovalo ma to. S nadáciou Kvapka nádeje sme sa dohodli, že vytvoríme niečo podobné, čo priblíži verejnosti skutočný život v nemocniciach a zároveň to malých pacientov podporí. Pri písaní textu som sa snažil vžiť do ich pocitov,“ dodáva Jaroš.

Všetci zúčastnení sa na vzniku videoklipu podieľali pochopiteľne bez nároku na honorár.

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres