Práve hráme

12/07/2017

Slovenka Dominika Bzduchová píše o úspešných ľuďoch pre magazín Venture, ktorý ako jediný vychádza v Jordánsku v angličtine


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Dominika Bzduchová, marcopolis.net a biznis magazín Venture

Dominika Bzduchová sa narodila v Bratislave. Zo slovenska odišla už počas strednej školy, keď vo štvrtom ročníku začala študovať na strednej škole v Írsku. Tam nakoniec zmaturovala, ale na vysokú školu odišla do Prahy, kde v angličtine vyštudovala medzinárodné vzťahy. Popritom začala pracovať pre Francúzsku agentúru, kde riešila písanie, marketing, administráciu stránky a podobne.

Dominika posledných sedem rokov pracuje pre webový portál marcopolis.net, ktorý ponúka firmám z Blízkeho východu, Afriky a Latinskej Ameriky online marketing. Je to portál, ktorý má veľkú databázu firiem a reportáží, a môžu sa tak zviditeľniť. Minulý rok ešte začala písať pre biznis magazín Venture, ktorý vychádza v angličtine ako jediný v Jordánsku. Píše o ekonomike, úspešných lídroch či startupoch.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Foto: Archív Dominika

#olidzupi

Nadácia Dobrý skutok