Práve hráme

21/06/2017

Lina Mayer má novú skladbu, klip aj imidž!


Tento rok sa Lina Mayer v relácii Tvoja tvár znie povedome blysla ako Beyoncé, Jessie J, Loreen, Adele či dokonca Tarkan, ale podľa nás jej to najviac svedčí vo vlastnej „koži“. Hoci aj s oranžovými vlasmi, ktoré ukázala v klipe ku novinke Don´t leave me now.

LINA MAYER – Don’t Leave Me Now |Official Video|

Skladba je o tom, ako Lina vníma svet, emócie a vzťahy. „Text je mojou reakciou na to, ako dnes vyzerajú mnohé vzťahy. Akoby boli iba materiálnou vecou, ktorá keď sa pokazí, tak ju jednoducho vyhodíme a kúpime si novú. Chápem, že vo vzťahu môžu nastať nepríjemnosti, ale myslím si, že nemá zmysel kvôli nim stratiť všetko pekné a dobré. Možno by sme len pozornejšie mali počúvať svoje vnútro a nevzdávať sa tak rýchlo. Pretože často sú to naše egá, ktorá nás v živote mätú a zle vedú,“ hovorí Lina o novinke, pod ktorú sa producentsky podpísal  Vlado „Randy“ Gnepa. Tohto človeka netreba predstavovať, ale keby predsa len, tak spomeňte skladby Slnečná balada , Muooj Bože, Ráno v novinách a mnoho ďalších singlov Katky Knechtovej, Komajoty, Nocadeň či iných.

Vo videoklipe tancujú The Pastels

Videoklip ku skladbe Don´t leave me now režíroval ostrieľaný Laco Rychtárik. Príbeh nečakajte, cieľom bolo vytvoriť pekné „obrázky“, ktoré by podčiarkli atmosféru popovej melodickej skladby. A to pekné v klipe nie je len Lina. „Klip som zverila človeku, ktorý vie, ako premýšľam a robí vynikajúcu prácu. Aj preto je mojím dvorným režisérom. Chceli sme vytvoriť niečo jednoduché, no vizuálne zaujímavé, v klipe uvidíte aj tanečníkov z The Pastels,“ vysvetľuje Lina. Pri príležitosti novej skladby a klipu sa rozhodla oživiť tiež svoj imidž. „Keď už novinky, tak poriadne. Trúfla som si na oranžovú farbu, ktorá nech to znie akokoľvek uletene, je hitom roka 2017.“

https://www.instagram.com/p/BViGMD4gRO9/?taken-by=linamayerofficial

Nadácia Rádia Expres