Práve hráme

05/06/2017

Nielen dobrý pocit, ale aj skvelú zábavu ponúka tohtoročný AVON Pochod


Piknikový festival s dobrou hudbou, jedlom, bohatým programom a peknou myšlienkou? Taký bude AVON Pochod, ktorý sa bude konať v sobotu 17. júna na Bratislavskom hrade.

V tento deň si všetci, či malí alebo veľkí, prídu na svoje. Areál Východnej terasy Bratislavského hradu bude pre návštevníkov otvorený od 10 hodiny. Vstupenkou je Tričko proti rakovine prsníka 2017, ktoré sa dá zakúpiť aj priamo na Pochode a pre deti do 12 rokov je vstup zdarma.

Práve pre najmenších je už od doobedňajších hodín pripravený detský program s moderátorom a súťažami. Z hlavného pódia postupne začujete interpretov ako Jana Kirschner, Korben Dallas, Polemic, POPS ft. Lukáš Adamec, Campana Batucada a vystúpi aj KLNKA. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť aj niečo viac, je určená Walk Talk Show, kde moderátor Boris Pršo vyspovedá ambasádorov projektu, zástupcov neziskových organizácií a ďalších zaujímavých hostí. Ďalej sa návštevníci môžu tešiť na autogramiádu známych tvárí či školu Nordic Walking a mnoho ďalšieho.

Neodmysliteľnou súčasťou programu je aj samotný pochod ulicami historického centra. Ten bude štartovať o 14:30 hod., kedy sa ružový dav vyberie do historického centra mesta. Trasa nie je bezbariérová, ale ani náročná.

Všetky finančné prostriedky získané predajom tričiek poputujú na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2017, realizovanej občianskym združením Amazonky. Viac o AVON Pochode nájdete na www.zdraveprsia.sk a na Facebook-ovom profile Avon proti rakovine prsníka.

Nadácia Dobrý skutok