Prišli ste o prácu?

Využite Cestu úspechu
Prišli ste o prácu, vyhodili vás, alebo ste dali výpoveď. Hľadáme najšokujúcejší dôvod výpovede. Počúvajte Rádio Expres a po výzve moderátora sa nám zdôverte.
Pre troch z vás máme pri príležitosti Profesia Days 2010 nasledovné darčeky:
Účasť na Ceste k úspechu v rámci veľtrhu spojená s ubytovaním v Bratislave a preplatením cestovného + individuálny jazykový kurz 10 hodín x 60 min. so slovníkom a učebnicami + prezentačné zručnosti. Cenu venujú spoločnosti Profesia, The Bridge, Dale Carnegie a Assessment systems.
Intenzívny jazykový kurz v Londýne spojený s ubytovaním v rodine a polpenziou. Cenu venovala Akadémia vzdelávania.
Individuálny jazykový kurz 10 hodín x 60 min. so slovníkom a učebnicami od spoločnosti The Bridge.
Čo je Profesia Days?
Najväčší veľtrh pracovných príležitostí, ktorý sa uskutoční v bratislavskom Sibamac aréna NTC 16. a 17. februára 2010. Pre návštevníkov je pripravená Cesta k úspechu zložená z piatich krokov, ktoré sú zamerané na jednotlivé oblasti hľadania práce.
Vyhľadávanie
Prihlásenie
SMS do štúdia
0905 612 612
Telefón do vysielania
02/54 65 47 47
Dopravný servis
0800 800 444
